خرید مهره مار اصل

5/5 - (19 امتیاز)

خریدن مهره مار برای افراد یه چالش خیلی بزرگ محسوب میشه چراکه مهره مار از دسته ی محصولاتی به حساب میاد که فیک و تقلبیه اون خیلی بیشتر از اصلش توی بازار یافت میشه! طبق بررسی تیم اسراز 95% از مهره های مار موجود در ایران تقلبی هستند و فقط چند فروشگاه معتبر در این زمینه وجود دارن که مهره مار اصلی وارداتی یا مهره مار شناسنامه دار و تایید شده دارن.. خرید مهره مار اصل از این نظر سخت هست که جنس فیک و غیر اصل اون خیلی شبیه به جنس اصلی هستش یه چیزی مثل تفاوت گوشی اپل اصل و گوشی اپل چینی (فیک) یا مثلا شبیه انواع ادکلن های مارک اصلی و مدلهای فیک و تقلبی موجود در بازار…
هر چی که اینها شبیه تر به هم باشند یعنی تشخیص دادن اصلی از تقلبی سخت تر هم میشه.. ولی خبر خوب اینه که با چند تا ترفند ساده میشه مهره مار اصلی رو از تقلبی تشخیص داد که از جمله مهمترین اونها تست سرکه هست. چرا مهمترین راه تست سرکه هست؟ چون وقتی کسی مهره مار تقلبی داشته باشه ۱۰۰ تا دلیل براتون میاره که شما رو از تست سرکه منصرف کنه و علتش هم خیلی روشنه.. چون فروشنده مهره تقلبی میدونه که مهره هاش رو اگهتوی سرکه بزاری از هم میپاشه و معمولا برای فرار از تست سرکه میگن سرکه مواد شیمیایی داره و از این حرفها.. پس تا اینجا فهمیدیم که حتما حتما مهره مار رو باید در سرکه تست کرد چرا که مهره اگه اصلی باشه نه تنها هیچ اتفاقی توی سرکه براش نمیفته بلکه شروع به بازی و حرکت میکنه که این هم نشون دهنده میزان قوی بودن مهره های نر و ماده و نشون دهنده ی اینه که مهره ها نر و ماده یکدیگر هستند و این خیلی مهمه .. باید بدونین فروشنده های مهره مار پرورشی مهره ها رو به صورت فله (تعداد) یکجا میارن و به صورت دستی ۲ تا ۲ تا میکنن که در نتیجه اون ۲ تا مهره نر و ماده همدیگه نیستند که این خودش خیلی جالبه که فروشنده ها واسه همینم که شده دست به هر کاری میزنن تا شما رو از امتحان کردن توی سرکه منصرف کنن.
نکته دیگه ای که اینجا لازمه بهش اشاره بشه اینه که مهره های مارهای آبی نیز در سرکه حرکت میکنن ولی خوب مارهای آبی مهره هاشون معمولا اندازه یک لپه هست پس مهره مار آبی رو میشه با یک نگاه شناسایی کرد چون اندازه ی بسیار کوچکی داره به اندازه ناخن کوچیکه دست هست ولی مهره مار اصلی (مار خاکی) اندازه ناخن شست و بزرگتر از ناخن شست دست هست.. پس فراموش نکنین مهره مار آبی هم در سرکه حرکت میکنه ولی اندازه اون بسیار کوچیک تر از مهره اصلی هست..
نکته دیگه قیمت مهره هاست.. برای خریدن مهره باید به قیمت مهره هم توجه داشته باشین . از اونجایی که مهره های مار آبی و پرورشی رو در تعداد زیاد بدست میارن قیمتشون معمولا بین ۲۰۰ تا ۱،۲۰۰ هست که متاسفانه به اسم مهره مامبا و شاه کبرا میفروشن و خیلی مراقب باشین چون هیچ خاصیت و ارتعاشی ندارن..
روش شناسایی دیگه ای که وجود داره مهره رنگ مهره هاست.. لازمه بدونین مهره هایی که رنگ روشن دارند از ارتعاش و قدرت قدرت کمتری نسبت به مهره هایی که رنگ تیره دارند برخوردارند به این معنی که وقتی مهره ای رو دیدین که رنگ سفید یا روشن داره نشان دهنده سم کمتر هست و رنگ تیره نشان دهنده سم بیشتر .. مار هایی که سم  زیادی در بدنشون دارن مهره هایی تیره دارن و مارهایی که سم کمتری دارن مثل مار آبی و غیره رنگ روشن تری دارن پس هر گاه مهره رنگ روشنی داشت بدونین از سم کمتر و در نتیجه ارتعاش کمتری برخورداره
و هر گاه مهره ای رو دیدین که رنگ تیره داشت بدونین سم بدن اون مار بالا بوده و قدرت ارتعاش مهره نیز بالاتر هستش..

king cobra

snake nut king cobra snake bead stone

قیمت خرید مهره مار اصل

قیمت خرید مهره مار اصل شاه کبرا هندی قویترین مهره‌مار دنیا فقط ۲/۹۰۰ تومان! کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *